Mamy przyjemność poinformować, że zniżki w sklepie klubowym dla członków Socios zostały właśnie uruchomione - to kolejny ukłon klubu w stronę członków Stowarzyszenia!

Dzięki integracji w czasie rzeczywistym systemów informatycznych klubu i platformy Socios, podczas zakupów, zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, każda osoba będąca w Socios może skorzystać z 8% rabatu na kolekcję firmy Macron (w tym koszulki z najnowszej kolekcji) oraz z 10% rabatu na pozostały asortyment. Promocje nie łączą się ze sobą, obowiązują na artykuły nieprzecenione.

Instrukcja - jak korzystać ze zniżek?

Jeśli posiadasz konto zarejestrowane na ten sam e-mail w sklepie Wisły Kraków oraz w Panelu Socios, zniżki naliczają się automatycznie. Jeśli posługujesz się różnymi e-mailami zaloguj się na stronie sklepu i uzupełnij numer konta składkowego. Jeśli nie chcesz korzystać ze zniżek wejdź na powyższy adres i usuń dane.
 
  • Sklep stacjonarny - Official Fanshop
Rabat naliczany jest przy kasie. Aby skorzystać ze zniżki należy zalogować się w panelu, przejść do zakładki 'Rabat', a następnie okazać status, tym samym potwierdzając swoją obecność w Socios.
 
Dziękujemy klubowi za wprowadzenie zniżek. Zachęcamy wszystkich do zakupów w oficjalnym sklepie klubowym. W razie problemów prosimy o kontakt.