Zgodnie z dyskusją na naszej facebookowej grupie zarejestrowaliśmy Socios na portalu FaniMani.pl.  Z każdego Twojego zakupu w internecie średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl. Ty nic nie będziesz dopłacać!

 

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1600 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów. Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

 

KROK 1. Zarejestruj się w FaniMani.pl 

 

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku -  i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł. 

 

KROK 2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie "Przypominajka FaniMani" do przeglądarki. 

 

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani - fanimani.pl/socioswisla - aby zainstalować Przypominajkę!

 

Dodatkowo - gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę - wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny! 

 

Przypominajka nie jest nachalna, po wejściu na sklep informuje o możliwości przekazania darowizny dla Socios. Korzystając z niej przekażesz nam 5x więcej i wciąż nic Cię to nie będzie kosztować. Potwierdzają to statystyki serwisu. 

 

KROK 3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)

 

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1600 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

 

Podsumowując: 1. Rejestracja, 2. Przypominajka, 3. Aplikacja. Chcesz jeszcze lepiej poznać serwis FaniMani.pl - obejrzyj video. Zawsze na Waszym koncie widnieje aktualna ilość wspierających nasze stowarzyszenie oraz kwota wsparcia.

Liczymy na Wasze zaangażowanie!