W finałowym głosowaniu Socios Wisła wyniki przedstawiają się następująco:

 

Propozycja 1 - Wsparcie drużyny koszykarek Wisły Kraków  - 19,15% 

Propozycja 2 - Dalsze zbieranie środków na wykup bazy w Myślenicach - 39,10%

Propozycja 3 - Dofinansowanie zgrupowania I drużyny TS Wisła Kraków - 41,75%

 

tym samym zwyciężyła propozycja zgłoszona przez klub. Na jej realizację przeznaczamy 450 000 zł. 

W imieniu własnym oraz włodarzy TS Wisła Kraków SA chcielibyśmy Wam podziękować za nieocenione wsparcie finansowe dla klubu. Wyjazd drużyny na dłuższe niż zazwyczaj zgrupowanie pozwoli poczynić spółce oszczędności, które władze klubu chcą przeznaczyć na wzmocnienia i przebudowę zespołu, by włączyć się do walki o awans do Ekstraklasy jeszcze w trwającym sezonie.

Liczymy, że w ciągu najbliższych miesięcy propozycja, która uplasowała się na drugim miejscu, nabierze realnych kształtów! Obecnie trwają zaawansowane prace nad koncepcją architektoniczną i infrastrukturalną obiektu. Do rozpoczęcia procedury wykupu będziemy w stanie zabezpieczyć na ten cel środki przekraczające milion złotych. 

Dziękujemy również za wszystkie przesłane propozycje w II etapie. Wiele z nich jest ciekawych, jednak wymagają dłuższego pochylenia się nad tematem. Wydaje nam się, że jest konieczne, aby system wyboru i realizacji naszych celów został poddany modyfikacji. Zależy nam, abyśmy wspólnie mogli realizować pomysły, które wychodzą bezpośrednio od Was. Początkiem roku rozpoczniemy otwartą dyskusję związaną ze zmianą schematu i wypracowaniem nowego modelu głosowań.