Nasze Stowarzyszenie angażuje się we wsparcie klubu na wielu polach. Nieprzerwanie od 2018 roku pomagamy realizować kolejne cele i projekty. Dotychczasowa współpraca Wisły Kraków i Socios będzie kontynuowana także w sezonie 2023/2024.

Przedłużenie współpracy na kolejne 12 miesięcy oznacza, że logo Stowarzyszenia w dalszym ciągu będzie widnieć na koszulkach zawodników pierwszej drużyny - zmianie ulegnie miejsce ekspozycji. Począwszy od sezonu 2019/20 nasz logotyp znajdował się na przodzie trykotu w sąsiedztwie Sponsora Strategicznego. Od nowego, zbliżającego się sezonu, w którym nasza organizacja świętować będzie 5-lecie działalności, logo Socios znajdować się będzie na rękawkach wiślackich koszulek.

Nasze Stowarzyszenie od początku kooperacji deklarowało, że klub będzie mógł zagospodarować tę przestrzeń pod ekspozycję innego ze sponsorów, jeśli tylko pojawi się zainteresowany wsparciem klubu, na odpowiednim poziomie finansowym, podmiot. Dzięki temu wpływy do budżetu klubu będą większe, a to przecież jeden z naszych celów. Z dumą nosić będziemy koszulki, na rękawku których widnieć będzie logo naszego Stowarzyszenia. W tym roku planujemy wesprzeć Białą Gwiazdę kwotą min. 2 mln złotych - będzie to rekordowa kwota jeśli chodzi o wielkość naszego wsparcia per sezon. Naszym priorytetem pozostaje budowa trwałych fundamentów klubu. Wierzymy, że w ciągu najbliższych tygodni zapadną ostateczne rozstrzygnięcia dotyczące ośrodka szkoleniowego w Myślenicach. Będziemy chcieli - jako stowarzyszenie - znacząco partycypować w jego wykupie. - mówi Piotr Leśkiewicz, Prezes Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków. 

Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Miniony rok obfitował w ciekawe projekty, których realizację umożliwiło zaangażowanie społeczności zgromadzonej przez Socios. Dzięki Sponsorowi możliwa była organizacja obozu przygotowawczego dla pierwszej drużyny, która do rundy mogła przygotowywać się w znakomitych warunkach. Przed nami kolejne, ważne cele. Zachęcam wszystkich mających w sercu Białą Gwiazdę do wstąpienia w szeregi organizacji, z każdym nowym Socio wzrastają możliwości Stowarzyszenia - podkreśla Jarosław Królewski, Prezes TS Wisła Kraków SA.

Tuż przed wejściem w jubileuszowy - piąty - rok działalności Socios suma przekazanych klubowi środków przekroczyła kwotę 5 000 000 zł. Kolejne wspólne cele przed nami! 

Dziękujemy wszystkim członkom za nieustanne wsparcie, wszystkich Wiślaków raz jeszcze zachęcamy do wstąpienia w szeregi Socios.

► I Ty dołącz do nas!