Wszystkim sympatykom Wisły Kraków życzymy  Świąt owocnych w trzy punkty!

Niech ten czas przyniesie powiew wiosny i dobrej energii!  Złapcie oddech, naładujcie baterie, a już w Lany Poniedziałek widzimy się na stadionie – gotowi na wspólne świętowanie!