Wszystkim sympatykom Wisły Kraków życzymy Świąt owocnych w trzy punkty!
Niech ten czas przyniesie powiew wiosny i dobrej energii! Złapcie oddech, naładujcie baterie, a już w Lany Poniedziałek widzimy się na stadionie – gotowi na wspólne świętowanie!
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.