Kilka miesięcy temu wystartowaliśmy z akcją mającą na celu zwiększenia naszego wsparcia na rzecz Towarzystwa Sportowego Wisła oraz wiślackich sekcji. Dzięki comiesięcznym wpłatom udało się zainicjować m.in.: remont Skillboxa dla podopiecznych Akademii Wisły oraz szkółki TS Wisła. Obecnie na koncie znajduje się 5 835,87 zł. Czas na kolejny projekt!

Jak wiecie, na hali prężnie działa sklep, który jest jednym z podstawowych źródeł finansowania działalności stowarzyszenia TS Wisła, a co za tym idzie przekłada się na wsparcie funkcjonujących tam sekcji. Remont sklepu właśnie się rozpoczął. Zaplanowano niemal dwukrotne zwiększenie powierzchni. Obecna ilość miejsca nie jest w stanie pomieścić wszystkich nowości, które systematycznie pojawiają się w sklepie stacjonarnym. Projekt zakłada adaptację przestrzeni po starej szatni, doposażenie oraz rozbudowę sklepu.

Rozpoczynamy akcję #RemontSklepuTS. Na jego realizację przeznaczamy 5 000 zł ze zgromadzonych środków. Inwestycja wymaga jednak większych nakładów, zachęcamy wszystkich kibiców do równoczesnego wsparcia akcji! 

 

W tym celu udostępniamy dedykowany numer konta:

64 1600 1013 1874 7642 1000 0003

Tytułem: Darowizna na rzecz TS Wisła

 

Niech ta akcja będzie naszym wspólnym podziękowaniem dla ekipy sklepu TS Wisła, która wkłada mnóstwo zaangażowania w realizację nowych produktów oraz obsługę na najwyższym poziomie! Zachęcamy wszystkich do nagłośnienia akcji!