Bardzo miło nam przedstawić nowego Partnera, który dołączył do naszego programu!

Firma Trazmet Lager Technik Sp z o.o. z siedzibą w Dojutrowie k/Kalisza specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju pojemników metalowych, pojemników skrzyniowych, koszy siatkowych składanych - stałych, koszy transportowo magazynowych oraz palet dłużycowych i nadstawek paletowych. W ofercie znajdują się również zamówienia indywidualne dostosowane do potrzeb klienta.

Trazmet charakteryzuje się wysoka jakość wyrobów oraz terminowość dostaw. W przedsiębiorstwie pracuje wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, która w sposób ciągły podnosi swoje umiejętności poprzez kursy i szkolenia, dzięki czemu obsługa klienta stoi na bardzo wysokim poziomie.

Park maszynowy firmy Trazmet jest dostosowany do produkcji skomplikowanych i precyzyjnych zamówień. Produkowane wyroby trafiają w większości do kontrahentów w Europie Zachodniej, zaopatrywany jest również rynek krajowy. Surowce do produkcji są dostarczane przez największe polskie huty.

Zachęcamy do współpracy z firmą Trazmet Lager Technik sp z o.o. - pewnym partnerem w realizacji zamówień wyrobów o najwyższej jakości.

trazmet.com