Bardzo miło nam przedstawić nowego Partnera, który dołączył do naszego programu!

Firma Aramus powstała w 1999 roku, w Krakowie. Od początku zajmuje się zaopatrywaniem firm w artykuły biurowe, spożywcze, opakowaniowe i higieniczne, oraz wszystko co jest potrzebne w każdej firmie lub na magazynie. Nasz Partner jest również importerem najwyższej jakości papieru kserograficznego marki DoubleA.

Do dyspozycji Klientów posiada dwie platformy sprzedaży, jedna dla klientów instytucjonalnych, oraz firm:  platforma.aramus.pl/www. Druga dla klientów indywidualnych, w której znajdziecie szeroką ofertę artykułów szkolnych i plastycznych w najlepszych cenach na rynku: ebiurowe.net - podczas zakupów online użyj kodu "SOCIOS" i uzyskaj 10% rabatu na cały asortyment. Jeśli chcesz obniżyć koszty artykułów biurowych w swojej firmie, zapraszamy do kontaktu: biuro@aramus.pl.


W związku z dołączeniem do Partnerów Socios firma Aramus oferuje dwie promocje skierowane do różnych grup odbiorców:
  • Promocja dla firm: kup 50 ryz papieru ksero DoubleA Everyday klasy A cena specjalna dla Członków Socios lub ich firm 19,06 brutto za ryzę (15,50 netto). Zamówienia można składać na adres zamowienia@aramus.pl z dopiskiem Socios. Dostawa na terenie Krakowa i okolic gratis.
  • Promocja dla Klientów indywidualnych: logując się na naszym sklepie ebiurowe.net i robiąc zamówienie z kodem promocyjnym Socios uzyskasz 10% rabatu na cały asortyment.
Zachęcamy do korzystania z oferty naszego Partnera! 
 

► Obserwuj profil na facebooku

► Poznaj platformę zakupową dla firm 

► Odwiedź sklep internetowy

 Wszystkie firmy należące do naszego programu znajdziesz w zakładce: Partnerzy Socios.