Wisła Kraków to dla każdego z nas coś więcej niż klub. To 115-lat wspaniałej historii, w której dużą rolę odegrali przedstawiciele wielu dyscyplin sportowych. W roku jubileuszowym zapraszamy całą wiślacką społeczność do włączenia się w inicjatywę jeszcze większego wsparcia Wisły. 

Udostępniamy dedykowane konto bankowe, z którego środki przeznaczone będą na wsparcie Towarzystwa Sportowego Wisła oraz sekcji przez stowarzyszenie prowadzonych (koszykówka, boks, siatkówka, pływanie i inne). Konto zasilane będzie dodatkowymi, dobrowolnymi darowiznami od tych kibiców, którzy się na to zdecydują - członków Socios, jak i Wiślaków nienależących do naszego Stowarzyszenia. Zachęcamy do comiesięcznych wpłat - przykładowo w symbolicznej wysokości 19,06 zł. Środki wykorzystywane będą na najważniejsze potrzeby Towarzystwa Sportowego przy konsultacji z zarządem Socios i ze szczegółowym rozliczeniem ich wykorzystania. 

Chcemy również podkreślić, że po niedawnych zmianach zarząd nad Towarzystwem Sportowym leży w rękach Tomasza Jażdżyńskiego - osoby, która wielokrotnie udowodniła swoją wiarygodność i rzetelność w działaniu na rzecz Wisły. 

Wpłat możecie dokonywać na konto naszego stowarzyszenia:

Socios Wisła Kraków
ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków
64 1600 1013 1874 7642 1000 0003
Tytułem: Darowizna dla TS Wisła