Już w sobotę rozpoczniemy nowy sezon. Wraz z nim wraca konkurs skyboxowy.

Pamiętajcie, że osoby które zwyciężyły w poprzednim sezonie mogą wziąć udział w nowej edycji. Nieodzownym warunkiem udziału w konkursie jest brak zaległości w opłacaniu składek członkowskich. Status swoich płatności możecie sprawdzić w Panelu Socios.  Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby wziąć udział w konkursie! 

Przy okazji przypominamy o zgłoszeniach do konkursu "Ty Wspierasz. My nagradzamy". 15 lipca poznamy laureatów, którzy otrzymają jedną z trzech dedykowanych koszulek meczowych. Jesli jeszcze tego nie zrobiłeś, wyślij zgłoszenie. 

Zachęcamy wszystkich do kupowania karnetów oraz biletów na pierwszy mecz! Bądźmy wzorem dla innych kibiców! Nowy system biletowy działa bez zarzutu. Jeśli miałeś karnet na poprzedni sezon, wciąż możesz go przedłużyć w promocyjnej cenie. Wraz z nowym systemem wprowadzono również nowe udogodnienia - zwolnienie miejsca (bez limitu) + przekazanie innej osobie (6x dla karnetu sezon, 2x dla karnetu na jesień). Dodatkowo możesz odebrać voucher zniżkowy w wysokości 19% na zakup biletu dla wybranej osoby. Bądź w sobotę przy R22! 

bilety.wisla.krakow.pl