Zapraszamy do udziału w konkursie przygotowanym dla członków Socios, w którym do wygrania jest Dzień w biurze z Prezesem Wisły Kraków dla 3 osób.

Jak na codzień wygląda praca w Wiśle? Jak funkcjonują różne działy? Co kryją zakamarki stadionu przy R22? Tego wszystkiego dowiedzą się laureaci konkursu przygotowanego dla członków Socios!

Zadanie konkursowe: Zmobilizuj swoich znajomych do zapisania się do Socios. W deklaracji w polu "Kto zachęcił Cię do zapisania się do Socios?" każda nowa osoba musi wpisać numer polecającego (Wasz numer). Na tej podstawie zbudujemy ranking, który wyłoni trzech zwycięzców! Nagrodą będzie Dzień w biurze z Jarosławem Królewskim wraz z oprowadzeniem po stadionie. Akcja trwa do końca #SociosCamp, czyli do 27 stycznia.

Do rankingu zaliczają się także wszyscy, którzy wznowią swoje członkostwo. Jeśli zachęcicie taką osobę prosimy Was o informację mailową: zarzad@socioswisla.pl. Po weryfikacji dodamy punkty do Waszego rankingu! 

W nowym roku także kontynuować będziemy cykliczny konkurs w którym do wygrania są oryginalne koszulki meczowe oraz  #KonkursSkyboxowy. Pula nagród została powiększona o zaproszenia na Lożę Prezydencką.

Fot. Ewa Michalik | wisla.krakow.pl