Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że firma AKRG Ltd. pozostaje w programie #PartnerSocios przez kolejny rok, zwiększając jednocześnie swoje wsparcie trzykrotnie!

Cieszymy się z możliwości kontynuowania współpracy!

Rozwój naszego Stowarzyszenia jest dla firmy AKRG bardzo ważny - wspólnie zachęcamy wszystkich kibiców do dołączenia do Socios Wisła i tworzenia razem z nami stabilnych podstaw klubu. Dla osób, które w najbliższym czasie planują wstąpić w szeregi naszego stowarzyszenia oraz dla obecnych członków Socios przygotowaliśmy, wspólnie z naszym Partnerem, konkurs. Oto szczegóły:

Spośród osób, które dołączą do nas lub wznowią członkostwo wyłonimy trzech zwycięzców i nagrodzimy każdego koszulką meczową ulubionego zawodnika, z jego autografem!

Jesteś już w Socios? Włącz się aktywnie w promocję naszego stowarzyszenia! Zachęć znajomych do dołączenia, dopilnuj, aby w deklaracji wpisali Twój numer (jako polecającego) i również walcz o nagrody! Pięciu najaktywniejszych członków nagrodzimy voucherami o wartości 200 zł, które można wykorzystać na zakup karnetu lub zrealizować w oficjalnym sklepie klubowym.

Czas trwania akcji: 12-31.07.2023.
Partnerem konkursu jest firma #AKRG.