W wyniku głosowania członków Socios rozpoczeliśmy realizację kolejnego celu Socios. Tym razem przekazaliśmy 450 tys. zł na obóz przygotowawczy I drużyny. 
 
Początkiem stycznia, podopieczni trenera Radosława Sobolewskiego  wyruszyli do Antalyi, która stała się ich bazą przez kolejne 21 dni.  Przedłużona przerwa w treningach Centrum Treningowym w Myślenicach pozwoli zredukować znacząco wydatki związane ze zużyciem bieżących mediów, które w związku z ciągłymi podwyżkami kosztów energii przekraczają zapotrzebowanie z poprzednich lat i w okresie styczniowym mogą być dużym obciążeniem dla klubu. Dodatkowym atutem wyjazdu jest odciążenie boisk, a także przeprowadzenie prac regeneracyjnych z tym związanych. Wyjazd na obóz zapewni także przepracowanie okresu przygotowawczego w pożądanych warunkach atmosferycznych i infrastrukturalnych, a także jest szansą dla wybranych adeptów akademii na trening z pierwszym zespołem. 

Logotyp naszego stowarzyszenia widoczny będzie na dedykowanych materiałach. Na Socios Camp - obok pokrycia kosztów zgrupowania - składają się także aktywności dla członków Socios.