W 2021 roku włączyliśmy się w pomoc najbardziej potrzebujących i wzięliśmy udział w akcji Szlachetna Paczka.  Zdecydowaliśmy się pomóc rodzinie Pani Krystyny z Dobczyc.

Oto ich historia.

Pani Krystyna oraz Pan Mariusz aktualnie wychowują czwórkę synów - Kamila (11 lat), Dariusza (9 lat), Tobiasza (7 lat) i Sergiusza (15 miesięcy). Mieszkają w wynajmowanym maleńkim mieszkaniu. Pan Mariusz pracuje, a Pani Krystyna zajmuje się dziećmi i domem. Kamil i Dariusz posiadają lekki stopień niepełnosprawności intelektualnej. Chłopcy uwielbiają grać w piłkę nożną...a ich ulubiona drużyna to WISŁA KRAKÓW.

W akcję włączyło się blisko 100 osób. Na nasze konto wpłynęło:  7 189,84 zł.  Za otrzymane środki zgodnie z potrzebami rodziny zakupiliśmy: komputer, ochraniacze piłkarskie,  bon na wyposażenie domu (pościel, ręczniki, firanki), tusze do drukarki, szczoteczki elektryczne dla całej rodziny, pampersy, artykuły szkolne,  gry planszowe, żywność trwałą oraz środki czystości  oraz koszulkę meczową Wisły Kraków, szalik, wiślacką maskotkę i czapki dla dzieci. 


Dziękujemy również za  wszystkie dary rzeczowe, a w szczególności: 

  • Jarkowi z firmy Optiland za przekazanie sprzętu komputerowego
  • Wojciechowi - za przekazanie słodyczy
  • Pawłowi z firmy Bell Polska za przekazanie wędlin 
  • Grzegorzowi z firmy Konshurt za przekazanie konserw 
  • Jednemu z naszych Socio za przekazanie komputera i telefonu 

Podziękowania ślemy również do Adama (za przekazanie koszulki na licytacje) oraz do Konrada (za jej wylicytowanie); do Łukasza -  za pomoc w transporcie
oraz Pawła i całego Klubu Kulturalnego Kibica za przewiezienie paczek do Dobczyc oraz wszystkich pakujących. 

Do zobaczenia za rok!